Infolinia eWniosekPlus POMOC dla małopolskich rolników | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Infolinia eWniosekPlus POMOC dla małopolskich rolników

22 kwietnia 2020
Zdjęcie 1

W Małopolsce 16 kwietnia 2020 roku uruchomiona została infolinia z pomocą techniczną dla rolników składających wnioski o dopłaty przez internet. W ramach niej działają specjalne numery telefonów, pod którymi pracownicy udzielają informacji na temat obsługi aplikacji eWniosekPlus. Z ich pomocą, krok po kroku, można skutecznie wypełnić i wysłać wniosek.  

Od 2018 roku obowiązkową formą ubiegania się o dopłaty bezpośrednie i obszarowe jest forma elektroniczna. Dla wszystkich, którzy mieli problem z obsługą komputera, brakiem sprzętu lub dostępu do internetu, w ARiMR co roku dostępne były punkty pomocy technicznej ze stanowiskami komputerowymi. Obecnie, ze względu na stan epidemii, obsługa pracuje bez bezpośredniego kontaktu z rolnikami. Infolinia obsługiwana przez specjalistów ds. obsługi aplikacji eWniosekPlus i ma za zadanie umożliwić skorzystanie z tego rodzaju pomocy wszystkim osobom, które chcą uzyskać dopłaty za 2020 rok, a mogą mieć problemy z obsługą narzędzia internetowego lub  mają wątpliwości co do poprawnego wypełnienia wniosku na którymkolwiek z jego etapów.

Istnieje możliwość korzystania z infolinii. Termin na złożenie wniosku został przedłużony do 15 czerwca. Warto jednak nie zwlekać z dopełnieniem formalności -  im szybciej wnioski dotrą do ARiMR, tym szybciej pieniądze zaczną trafiać na konta rolników.

Numery telefon dostępne na stronie www.arimr.gov.pl w zakładce „Oddziały Regionalne ARiMR”

Oraz na fb pod linkiem: https://link.do/QLpox

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Małopolski Oddział Regionalny