Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim Nowy Targ Road Challenge w dniach 7-9 czerwca | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim Nowy Targ Road Challenge w dniach 7-9 czerwca

6 czerwca 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Informacje dotyczące utrudnień w ruchu w związku z wyścigiem Nowy Targ Road Challenge 7-9 czerwca 2019.

 

Etap 1 - Knurów- Ochotnica Górna Studzionki

W dniu 7 czerwca w godz. 14:30-18:00 będzie zamknięta droga powiatowa na odcinku Knurów, od skrętu w Knurowei w kierunku przełęczy Knurowskiej i dalej do Ochotnicy Górnej do skrzyżowania z ul.Studzionki, na których szczycie będzie Meta wyścigu. W związku z bezpieczeństwem zawodników nie będzie możliwości wyjazdu z Parkingu na szczycie Przełęczy Knurowskiej w godzinach trwania wyścigu. Z osiedla Studzionki zjazd w godzinach trwania zawodów możliwy tylko terenem w kierunku Szlembarku! Jednocześnie prosimy Mieszkańców, których domy są przy trasie wyścigu o zamknięcie zwierząt domowych i wzmożony nadzór nad dziećmi. Ruch drogowy będzie wznowiony natychmiast po przejechaniu ostatniego zawodnika.

Etap 2 - Nowy Targ- Nowy Targ

W związku z wyścigiem w dniu 8 czerwca w godz.9:00-15:30 będzie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek ul.Grel, na odcinku od przejazdu kolejowego do wyjazdu na drogę powiatową w Trutym. Objazd z Nowego Targu do Trutego i z Lasku do Nowego Targu będzie poprowadzony przez ul. Partyzantów!!! Czasowo w godz. 12:00-15:00 będzie zamknięty przejazd z Pyzówki do Sieniawy! W obu kierunkach będzie zamknięta Droga Rowerowa z Pyzówki do Krauszowa w godz. 10:00-15:00 Dodatkowo na trasie wyścigu w związku z przejazdem mogą pojawić się chwilowe wstrzymania ruchu na skrzyżowaniach. Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności i w miarę możliwości przejazdu poza trasą wyścigu.

Etap 3 - Dursztyn- Pętla Spiska

W dniu 9 czerwca w godz.9:30-15:00 będzie zamknięta w obu kierunkach droga rowerowa z Krempach przez Dursztyn do Łapsz Niżnych oraz w godz.11:00-14:00 droga rowerowa z Łapsz Niżnych do Kacwina. Jednocześnie będzie utrudniony dojazd w związku z czasowym wstrzymaniem ruchu na drodze powiatowej prowadzącej z Krempach do Dursztyna w godz. 10:45-12:30. Dodatkowo na trasie wyścigu w związku z przejazdem mogą pojawić się chwilowe wstrzymania ruchu na skrzyżowaniach. Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności i w miarę możliwości przejazdu poza trasą wyścigu. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy do dopingu na trasie przejazdu zawodników i metach etapów. Czasy przejazdu zawodników przez poszczególne miejscowości dostępne na plakatach pod mapkami.

 

Pliki do pobrania: