IX edycja Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

IX edycja Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji"

24 września 2019
Zdjęcie 1

IX edycja Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji"

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 18 października 2019 roku

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego serdecznie zaprasza Gminy, Powiaty i Samorządy Województw do udziału w nowej, IX edycji Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" (2019). Finał tegorocznej edycji Konkursu i Uroczysta Gala Wręczenia Nagród odbędą się w grudniu 2019 roku.

Więcej na: www.lider-edukacji.pl

Ideą Programu "Samorządowy Lider Edukacji", od pierwszej jego edycji w 2011 roku, jest identyfikowanie, nagradzanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, a także podnoszenie jakości działań samorządów w sferze lokalnej polityki edukacyjnej. Wyróżnienia w Konkursie przyznaje jury, w którym zasiadają naukowcy m.in. z Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

NOWOŚĆ!

W bieżącej edycji Konkursu po raz pierwszy przyznawane są Nagrody Nadzwyczajne "Lider Edukacji Praktycznej" - nadane dodatkowo za szczególnie aktywne, nowatorskie i innowacyjne działania w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej uczniów, tj. edukacji ukierunkowanej na kształtowanie umiejętności, kompetencji i postaw szczególnie pożądanych na rynku pracy.

Zgłoszenie dostępne jest na stronie Konkursu: http://www.lider-edukacji.pl/strona-58