Udział Powiatu Nowotarskiego w XIX-tej edycji ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka” | Wydarzenia | Wiadomości

Strona główna

Udział Powiatu Nowotarskiego w XIX-tej edycji ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”

11 grudnia 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W tym roku, po raz kolejny Powiat Nowotarski przyłączył się do XIX-tej edycji ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”, której ideą jest przygotowanie przez darczyńców paczek na rzecz wcześniej wybranych rodzin będących w potrzebie.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu Pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, Powiatowego Centrum Oświaty w Nowym Targu, Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu oraz radnych Powiatu Nowotarskiego udało się obdarować wybraną rodzinę wszystkimi artykułami ze sporządzonej przez nią listy. Zebrane lub zakupione zostały m.in. łóżko piętrowe, biurka dla dzieci, krzesła obrotowe, lampki na biurka, koce, poduszki, odzież i obuwie, produkty spożywcze, środki czystości, materiały szkolne oraz szczególne upominki o których marzyła rodzina.

Mamy nadzieję, że poprzez wspólną inicjatywę i zaangażowanie wielu osób wybrana rodzina poczuje wsparcie i wyciągniętą pomocną dłoń, a zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dla niej wyjątkowe i radosne.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki” i zachęcamy do pomagania w przyszłym roku.