10. Małopolski Festiwal Innowacji | Kalendarium

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

10. Małopolski Festiwal Innowacji

Termin
19 – 26 października 2020

 19 października startuje 10. Małopolski Festiwal Innowacji

MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. Wspólnie  z partnerami przygotowaliśmy ponad 40 różnorodnych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line.

Zaczynamy konferencją inaugurującą Festiwal, której tematyka została zbudowana wokół zagadnienia sharing economy. Dzisiaj możemy dzielić się niemal wszystkim – zasobami, umiejętnościami, usługami, przestrzenią. Ograniczeniem dla tej idei jesteśmy tylko my i nasze przyzwyczajenia. Podczas konferencji przybliżymy ideę dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym oraz odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości w sesji Q&A. Na konferencję „Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?” można zapisać się tutaj.

Podczas znanego już i lubianego cyklu „Przy kawie o innowacjach” porozmawiamy o przyspieszonej transformacji cyfrowej społeczeństwa, o customer experience oraz o kreowaniu wizerunku marki. Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów znających te tematy od podszewki. Na warsztaty „Przy kawie o innowacjach” zapisać się można tutaj.

Więcej informacji o Festiwalu, szczegółowy program całego wydarzenia oraz poszczególnych eventów wraz z linkami do FORMULARZY REJESTRACYJNYCH znaleźć można na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl w zakładce „Festiwal”.

FB: https://www.facebook.com/innowacyjnamalopolska

YT: https://www.youtube.com/user/iMalopolska